بازدید : 2099
دسته بندی : آخرین اخبار شیعه
تاریخ : خرداد ۸, ۱۳۹۶

مدیر فرهنگی دانشگاه پیام‌نور خوزستان گفت: دو شهید گمنام دفاع مقدس تا پیش از آغاز سال تحصیلی جدید و مهرماه در دانشگاه پیام‌نور اهواز تشییع و تدفین می‌شوند.

 

 

به گزارش شیعه نویس به نقل از تسنیم؛مهدی یگانه‌زاده اظهار داشت: پیکر مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس با هماهنگی کمیته جستجوی مفقودین در محل دانشگاه پیام‌نور واحد اهواز تدفین می‌شوند.

وی گفت: از سال ۹۲ معاونت فرهنگی دانشگاه پیام‌نور خوزستان طی نامه‌نگاری‌های بسیار با سردار باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین درخواست تدفین شهید گمنام در واحد مراکزی این دانشگاه را ارائه کرده بود که در نهایت با پیگیری‌ها موافقت شد.

مدیر فرهنگی دانشگاه پیام‌نور خوزستان ادامه داد: سرانجام پس از ۴ سال نسبت به این درخواست موافقت شده و این در حالی است که دانشگاه متقاضی باید برخوردار از شرایطی همچون زمین ملی، تعداد بالای دانشجویان و فضای مناسب باشد.

وی با اشاره به این‌که دانشگاه پیام‌نور اهواز برخوردار تمامی این ویژگی‌ها است، گفت: چهارشنبه هفته گذشته سردار باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ضمن بازدید از محل تدفین آن را نیز تائید کردند.

یگانه‌زاده با اشاره به طراحی نقشه سه‌بعدی مقبره این دو شهید گمنام و جانمایی محل تدفین، افزود: پیکر پاک و مطهر این دو شهید در کنار ساختمان دفاع مقدس دانشگاه پیام‌نور اهواز تدفین و آرام می‌گیرند.

معاون فرهنگی دانشگاه پیام‌نور خوزستان بیان کرد: این دو شهید تا آغاز سال تحصیلی ۹۷-۹۶ برای آمادگی فضای معنوی دانشگاه پیام‌نور اهواز براساس اعلام کمیته جستجوی مفقودین در محل مربوطه تدفین می‌شوند.

 

 

منبع:تسنیم

لینک کوتاه این مطلب :