بازدید : 2120
دسته بندی : آخرین اخبار شیعه
تاریخ : دی ۱۶, ۱۳۹۵

مسئول سازمان بسیج دانشجویی خوزستان گفت: دانشجویان امروزی نیز باید بتوانند مانند نقش‌هایی که دانشجویان شهدای هویزه در جنگ سخت داشتند در برابر فتنه‌های امروزی دشمنان نقش‌آفرینی کنند.

 

به گزارش شیعه نویس به نقل از تسنیم؛در دوران جنگ سخت دانشگاه‌ها سنگر بودند به عنوان نمونه  دانشگاه شهید چمران اهواز حکم سنگر دفاع از انقلاب اسلامی را داشت.این دانشجویانی که امروزه افسران جنگ نرم قلمداد شدند در دوران جنگ تحمیلی افسران جنگ سخت بودند و از یادمان های امام راحل و انقلاب دفاع کردند.

وی افزود: دشمن طرحی را مطرح کرد که از بستر قبایل مشکلاتی برای جمهوری اسلامی ایجاد کند، در واقع دشمنان قصد داشتند که با بهم ریختن قومیت ها راحت‌تر نظام جمهوری اسلامی را براندازند اما شهید حسین علم الهدی دی ماه سال ۵۹ با یک برنامه ریزی دقیق برای مقابله با فتنه دشمن عشایر عرب  خوزستان را به دیدار امام راحل بردند و این دیدار پایانی برای آغاز سناریوهای دشمن که قصد سو استفاده از قومیت‌ها را داشتند؛ شد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی خوزستان گفت: در عملیات هویزه چندین گروه حضور داشت که یکی از گروه‌ها پیروان خط امام و تسخیرکنندگان لانه جاسوسی آمریکا بودند که با فرماندهی شهید حسین علم‌الهدی توانستند در هویزه عملیات بزرگی را با نثار جان خود به سرانجام برسانند. شهید علم‌الهدی و یارانش درست  است که به مقام والای شهادت رسیدند اما با مجموعه اقدامات شجاعانه خود نقش مهمی را نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفا کردند.

وی با اشاره به نقش دانشجویان در عصر حاضر عنوان کرد: دانشجویان جنگ سخت یک وجب عقب‌نشینی نکردند و برای دفاع از آرمان‌ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کوتاه نیامدند. دانشجویان جنگ سخت با ایستادگی،  شهادت، مجروحیت و‌مدیریت زمان توانستند آرزوهای دشمنان بعثی را نقش بر آب کنند.

شهریاری تصریح کرد: دانشجویان امروزی نیز باید بتوانند مانند  نقش‌هایی که دانشجویان شهدای هویزه در جنگ سخت داشتند در برابر فتنه‌های  امروزی دشمنان نقش‌آفرینی کنند.

وی گفت: اگر ابزار جنگ سخت مشخص بود ابزار جنگ نرم نیز کاملا مشخص است و دشمنان اسلام امروزه با تغییر ادبیات خود سعی در ضربه زدن به حکومت اسلامی ایران را دارند که دانشجویان امروزی  باید مانند دانشجویان شهدای هویزه و جنگ سخت با برنامه ریزی دقیق در برابر فتنه‌های دشمن استادگی  و ذره‌ای عقب نشینی نکنند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی خوزستان به یکی از ابزار دشمن اشاره کرد که مایه سرافرازی ایران شد، گفت: دشمن با ایجاد شبکه‌های مجازی سعی داشت اهداف شوم خود را در کشور پیاده کند اما اوباما معتقد است که همین شبکه‌های مجازی سبب شد که دموکراتها نتوانند آرای مورد نیاز جهت پیروزی در انتخابات را به دست بیاورند یعنی فرصتی که آمریکا برای ضربه زدن مهیا کرده بود به یک تهدید برای خودشان تبدیل شد.

وی تصریح کرد: این افتخاراتی که روز به روز در حوزه بیداری اسلامی  نصیب کشور ایران می‌شود توسط همین افسران جنگ نرم ایجاد شدند.

منبع:تسنیم

لینک کوتاه این مطلب :