بازدید : 2119
دسته بندی : آخرین اخبار شیعه
تاریخ : دی ۱۵, ۱۳۹۵

دوره‌ آموزشی هنرهای قرآنی با مشارکت مرکز هنرهای قرآنی و همکاری مؤسسه ندای ملکوت برگزار می‌شود.

 

به گزارش شیعه نویس به نقل از ایکنا؛دوره هنرهای قرآنی در سه سطح مقدماتی، تکمیلی و پیشرفته با محوریت آیات و سور این معجزه جاوید، از ۱۸ تا ۲۴ دی‌ماه در مؤسسه قرآنی ندای ملکوت برگزار می‌شود.
این دوره‌ها در رشته‌های هنرهای تجسمی شامل بخش‌های نقاشی، طراحی، خوشنویسی، تذهیب، گل و سرخ، پاپیه ماشه، حجم‌سازی و نقش برجسته، رشته صنایع دستی در بخش‌های چاپ باتیک، نفاشی روی پارچه و چرم، معرق و منبت، سفال، قلمزنی و میناکاری انجام می‌گیرد.
همچنین رشته هنرهای ادبی شامل بخش های شعر، داستان‌نویسی، مقاله، پژوهش و ادبیات نمایشی، رشته هنرهای آوایی شامل بخش‌های تواشیح، جمع‌خوانی، تلاوت، تئوری آواها و نواهای قرآن  و هنرهای دراماتیک شامل بخش‌های فیلمسازی، کارگردانی، تدوین، بازیگری، فن بیان، گویندگی، سخنوری و مجریگری از دیگر مواردیست که در این دوره‌ها به آن پرداخته می‌شود.
همچنین عکاسی، تصویربرداری، صدابرداری و صداگذاری(ضبط صدا، ادیت و میکس) از دیگر رشته‌های قابل اشاره است. این دوره‌ها با همکاری مؤسسه ندای ملکوت و با مشارکت مرکز هنرهای قرآنی با ارائه مدرک رسمی در محل مؤسسه برپا می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۸۸۸۳۹۶۹۲، ۸۸۸۳۹۶۹۳ و ۸۸۸۴۸۸۱۵ تماس بگیرند.

چهارشنبه///برپایی دوره‌ هنرهای قرآنی در مؤسسه ندای ملکوت

یادآور می‌شود، مؤسسه ندای ملکوت در میدان هفت‌تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورکش، پلاک ۷ واقع شده است.

منبع:ایکنا

لینک کوتاه این مطلب :